Myjnia samochodowa

Serdecznie zapraszamy korzystania z naszej nowoczesnej, wielofunkcyjnej myjni samochodowej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni funkcjonalną bezdotykową myjnię samoobsługową marki KARCHER z aż trzema stanowiskami. Urządzenie umożliwia kompleksowe umycie auta. Dodatkowym atutem jest możliwość dokonania opłaty kartą lub zbliżeniowo! Ponadto tuż obok znajduje się odkurzacz oraz odkurzacz piorący do tapicerki – wszystko w jednym miejscu, abyś mógł szybko i profesjonalnie posprzątać i umyć swoje auto.

Naszą myjnie znajdziesz na ul. Edyty Stein 9.

Wyznacz trasę >

Firma Kärcher jako światowy lider w produkcji urządzeń myjących wysokociśnieniowych opracował i rozwinął koncepcję samoobsługowego mycia i konserwacji pojazdów przy pomocy wody pod wysokim ciśnieniem z dodatkiem środków pielęgnacyjnych.

Produkowane przez firmę Kärcher niezawodne systemy wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących nie tylko dają szansę na założenie własnej firmy, lecz także na czerpanie dodatkowych dochodów na stacjach benzynowych, przy salonach, warsztatach i myjniach samochodowych.

Koncepcja mycia ciśnieniowego (bezdotykowa) powstała jako alternatywa do myjni automatycznych szczotkowych, dająca możliwość mycia pojazdów również o nieregularnych kształtach jak i przyczep, samochodów terenowych, motocykli itp. Jednocześnie sposób mycia przy pomocy strugi wody pod wysokim ciśnieniem (100 bar, zapotrzebowanie wody 500 l/godz) z łagodnym środkiem myjącym lub nanoszenie piany przy pomocy dodatkowej lancy nie pozostawia żadnych śladów na lakierze.

Systemy pielęgnacji woskiem na gorąco (polimer) i płukanie z osuszeniem wodą zdemineralizowaną powodują, że lakier ma znakomity wygląd przez wiele lat.

5 programów standardowych gwarantujących perfekcyjną czystość.

 

ZAPRASZAMY!

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping